Szukacie szwalni z doświadczeniem, która fachowo, profesjonalnie i terminowo wykona przeszycia odzieży? Kogoś godnego zaufania, pewnego i znającego wymagania rynku?

Przeszycia odzieży Łódź – profesjonalnie.

Nasza firma działa już od 1989 roku i ciągle się rozwija. To pozwoliło nam zdobyć potrzebne doświadczenie i wiedzę, jak projektować i tworzyć nie tylko własne kolekcje z materiałów najwyższej jakości ale również by przyjmować zamówienia od zewnętrznych zleceniodawców. Jedną z ofert, jakie proponuje Szwalnia Barton jest możliwość wykonywania wszelkiego rodzaju przeszyć. W całej branży szwalniczej terminu „przeszywanie” używa się przede wszystkim jako usługi polegającej na pracy nad gotowymi wykrojami z materiałów. Jest to także jedna z częstszych i bardziej popularnych usług oferowanych przez branżę szwalniczą. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi w zakresie krojenia i przeszywania odzieży z tkanin i wszelkich wyrobów dzianinowych.

Nasza doświadczona i wykwalifikowana załoga szwalnicza zajmuje się szyciem i przeszywaniem modnej i oryginalnej odzieży. Zajmujemy się szyciem i przeszywaniem miedzy innymi nowoczesnych i modnych ubrań dziecięcych i młodzieżowych. Specjalizujemy się również w szyciu i przeszywaniu wygodnej odzieży sportowej i dopasowanej, świetnie wyglądającej konfekcji reklamowej.

Nasza szwalnia posiada profesjonalny park maszynowy, na który składają się między innymi overlocki na 4 i 5 nitek, jak również stębnówki, renderki czy lamowarki. Na składzie naszej szwalni znajduje się również gumiarka oraz ryglówka. Nasza firma posiada również specjalistyczny stół do krojenia z nożem taśmowym. Jeśli więc potrzebujecie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie i poszukujecie wiarygodnego przedsiębiorstwa, z którym będziecie mogli podjąć długotrwałą współpracę przy wszelkich projektach tak indywidualnych jak i hurtowych, to Szwalnia Barton jest wyborem idealnym. Zapraszamy również do skorzystania z naszych innych usług.

Zobacz również: Odzież dziecięcą

przeszycia odzieży łódźprzeszycia odzieży łódźprzeszycia odzieży łódź