Jeśli szukacie starannie wykonanych ubrań z najwyższej jakości materiałów możecie z całym spokojem skorzystać z usług naszej szwalni Barton. Wszystkie nasze ubrania, między innymi bluzy, koszulki polo i t-shirty charakteryzują się oryginalnością formy i atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Wszystko dzięki temu, że nasza szwalnia posiada wieloletnie doświadczenie (istniejemy na rynku odzieżowym już od 1989 roku) w projektowaniu, krojeniu, przeszywaniu i szyciu odzieży. Specjalizujemy się między innymi w szyciu t-shirtów, bluz, spodni i swetrów dziecięcych i młodzieżowych, ubrań sportowych oraz wszelkich odmian odzieży reklamowej.

Profesjonalny zespół i sprzęt, najlepsza jakość tkanin

Nasza wykwalifikowana kadra korzystająca z parku maszynowego najnowszej generacji tworzy ubrania, w których aż chce się chodzić. Wszelkie nasze t-shirty, bluzy czy koszulki polo wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów. I dzięki temu, że proponujemy naszym klientom i współpracującym z nami przedsiębiorstwom i hurtowniom szeroki wybór w kolorach, wzorach oraz dodatkowych haftach ozdobnych, mamy właściwie stuprocentową pewność, że nasze produkty trafią w gusta bardzo szerokiej klienteli, oczekującej od kupowanych ubrań wielu różnorodnych cech.

Bluzy, koszulki polo, t-shirty – Każdy znajdzie coś dla siebie

Niezależnie od tego, czy mają Państwo zapotrzebowanie na gładkie i proste podkoszulki, pasiaste t-shirty czy bluzy z wyszywanymi wzorami różnej wielkości, nasza szwalnia odpowie na Państwa potrzeby. Możemy zaproponować Państwa firmie gotowe projekty i produkty albo uszycie nowych ubrań z dostarczonych przez Państwa projektów, wykrojów czy wzorów. Oferujemy również możliwość przeróbek i przeszyć gotowych ubrań oraz wykonanie dodatkowych wzorów na istniejących już t-shirtach czy bluzach.

Nasza oferta nie tylko dla Klientów indywidualnych

Nasza oferta mimo, że szeroka, jest również jak najbardziej wyspecjalizowana, ponieważ w naszej szwalni zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, znającą się na wykonywanej przez nich pracy. Jeśli więc potrzebują Państwo uszycia albo przeszycia nawet hurtowych ilości koszulek polo, t-shirtów, bluz oraz innych części ubrania, zapraszamy do skontaktowania się z naszą szwalnią.